Fotowoltaika Dąbrowa Tarnowska Instalacje Fotowoltaiczne - Prąd ze słońca
946
page-template-default,page,page-id-946,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Fotowoltaika Dąbrowa Tarnowska

Fotowoltaika Dąbrowa Tarnowska

 

Dąbrowa Tarnowska oraz powiat Dąbrowski, ze względu na bezpośrednią bliskość siedziby naszej firmy, zaowocowały wieloma realizacjami w tym rejonie. Bliskość siedziby to jeden z wielu naszych atutów, a należy zwrócić również uwagę na naszą rzetelność projektowania instalacji oraz jakość proponowanych urządzeń. Tylko dobrze zaprojektowana instalacja gwarantuje wysokie roczne uzyski prądu. Już na etapie projektu trzeba wziąć pod uwagę kilka rzeczy jak: miejsce ulokowania, zacienienia, rodzaj konstrukcji, czy uziemienie.

 

Fotowoltaika to inwestycja, która powoduje oszczędności na rachunkach za energię do 90%. Dzieje się tak ze względu na korzystny sposób bilansowania nadwyżek energii w sieci przez okres 12 miesięcy. Nie musimy magazynować nadwyżek energii, którą wyprodukujemy i nie zużyjemy w danym momencie, gdyż sieć energetyczna stanowi dla nas taki magazyn i to przez okres 12 miesięcy od wprowadzenia nadwyżki do sieci. Zakład Energetyczny rozlicza prosumenta na podstawie licznika dwukierunkowego, który liczy ilość prądu nie tylko pobranego, ale również wprowadzonego do sieci. Inwestycja w fotowoltaikę dla potrzeb własnego gospodarstwa domowego zwraca się w rachunkach za energię do ok. 8 lat, a żywotność urządzeń wynosi aż 25 lat !

Fotowoltaika to odnawialne źródło energii dostarczające prąd oraz ciepło do twojego domu, obniżając koszty prądu oraz ogrzewania. Całkowicie ekologiczne, nie powodujące emisji i nie wymagające paliwa. Raz zainwestowane środki przy montażu instalacji nie wymagają żadnych nakładów podczas użytkowania.

 

 

Instalacje fotowoltaiczne w Dąbrowie Tarnowskiej

 

Na prawidłowe funkcjonowanie instalacji fotowoltaicznej duży wpływ ma rodzaj zastosowanych elementów. Nasza firma w swojej ofercie ma nie tylko płyty japońskiej firmy Sharp, czy niemieckie inwertery firmy Fronius, ale i również posiadamy inne podzespoły renomowanych firm, do których zawsze dostarczamy certyfikaty oraz gwarancje producenta.

 

 

Panele słoneczne na terenie Rychwałdu